Kelionės į Tailandą

LIKO 8 VIETOS

Pažintinė kelionė po šiaurės Tailandą tiems, kurie trokšta kultūros, gamtos, ir nuotykių. Ši kelionė yra šeimyninis Tomo ir Simonos projektas. Tai ne tik kelionė po įspūdingas vietas, bet ir patirtis, kupina autentiškų atradimų bei unikalių prisiminimų. Aplankysite įspūdingas šventyklas, mėgausitės išskirtiniais šiaurės Tailando patiekalais ir parsivešite didelę krūvą puikių įspūdžių.

Lankomos lokacijos: Bankokas – Chiang Mai – Chiang Rai – Koh Si Chang – Pataja

2024 11 25 – 12 06

LIKO 10 VIETŲ

Patyriminė stovykla – kelionė moterims po unikalias, spalvingas Tailando vietas. Tai yra kelionė akims, protui, kūnui bei sielai. Tyrinėdamos nuostabųjį Tailandą, taip pat keliausime ir gilyn į save. Metas palepinti savo fizinį ir dvasinį kūną pačiomis gražiausiomis patirtimis – nuo maudynių egzotiškuose kriokliuose iki meditacijų laukiniuose paplūdimiuose!

Lankomos lokacijos: Bankokas – Kanchanaburi – Kwai – Pataja – Koh Chang

2025 03 21 - 04 02

LIKO 12 VIETŲ

Kelionė vyrams ir moterims, kurią lydės Tomas ir Simona. Kelionės metu išties daug pamatysite ir patirsite, bet liks laiko ir poilsiui. Šokiai paplūdimyje, saulės pasitikimas ant kalno, nakvynė plūduriuojančiuose nameliuose – nepakartojami įspūdžiai liks ilgam! Tai vienintelė kelionės programa, kurią kartojame antrą kartą. Neabejotinai, diena vyrams ir moterims pabūti atskirai!

Lankomos lokacijos: Krabi – Khao Sok ežeras – Khao Sok miestelis – Surin salos – Khao Lak

Norite sužinoti apie artėjančias keliones į Tailandą pirmieji?
Užpildykite žemiau pateiktą formą ir informuosime jus apie būsimas keliones asmeniškai!

Keliautojai apie mūsų keliones Tailande

Bamboo sala Krabi

Tiesiog nuostabi kelionė, pilna naujų patirčių, įspūdžių, emocijų

Esu labai dėkinga, kad atvykau į šią nuostabią šalį kaip tik pačiu tinkamiausiu man metu. Tiesiog nuostabi kelionė, pilna naujų patirčių, įspūdžių, emocijų, kurios liejosi per kraštus.

Krabi saulėlydis

Lūkesčiai patenkinti su kaupu

Esu labai patenkinta, tai buvo nuostabi kelionė. Daug pirmų kartų, savęs išbandymų, atsakymų į klausimus. Viskas buvo suorganizuota, pasirūpinta, aišku. Lūkesčiai patenkinti su kaupu. Dar nesibaigus kelionei galvoju apie sekančią kelionę. Labai daug pamatėme, kažką supratau, kažką pajaučiau. Ačiū ❤️

moteru ratas tailande simona kupetiene

Džiaugiausi ir dėkojau visatai kasdien už galimybę būti ir dalyvauti tokioje patyriminėje kelionėje

Simona, ačiū tau už žinias, energiją, kantrybę, idėjas, naujas patirtis, naujas pažintis, už galimybę smarkiai praplėsti savo akiratį ir galimybes, už stiprias emocijas, susiliejimą su gamta, rūpestį, pokalbius, šokius, už bendrystę ir moterų ratus, už daugybę nuostabių akimirkų liksiančių atmintyje bei nuotraukose. Džiaugiausi ir dėkojau visatai kasdien už galimybę būti ir dalyvauti tokioje patyriminėje kelionėje, kuri buvo pirma, bet tikrai ne paskutinė.

surin salos turas

Kalbinu savo šeimą kitais metais sugrįžti į Tailandą

Dėkoju Jums Tomai ir Simona už gražią ir turiningą kelionę, daug pirmų naujų kartų. Be Jūsų kelionė būtų ne ta. Į daugelį dalykų pradėjau žiūrėti kitomis akimis. Kalbinu savo šeimą kitais metais sugrįžti į Tailandą.

Moteru kelione Tailande

Geresnę pirmąją pažintį su Tailandu būtų sunku ir įsivaizduoti

Geresnę pirmąją pažintį su Tailandu būtų sunku ir įsivaizduoti. Ačiū už puikiai suorganizuotą ir turiningą laiką. Ačiū už “pasodintą” moteriškos išminties ir asmeninės meilės bei laisvės sėklą.

Kokosas Tailande

Moterų stovykla Tailande buvo vienas geriausių mano sprendimų

Labai norėjau kitokių atostogų ir moterų stovykla Tailande buvo vienas geriausių mano sprendimų! 10 dienų tyrinėjom Tailandą, nėrėm po vandeniu ir pačios į save, balansavom tarp baimės jausmo ir malonumo patirti kažką naujo, atradom naujus skonius ir gėrėm saulę, leidom laikui tekėti lėčiau, o sau – visko šiek tiek daugiau, paleidom protą, kad išgirstume vidinį balsą, buvom čia ir dabar, juokiantis ar šokant laukiniame paplūdimyje!

MILDA

Surin salos Tailande

Kelionė, nustebinusi naujais suvokimais

Kelionė, nustebinusi naujais suvokimais, atradimais, skoniais ir kvapais, daugybe pirmų kartų, nuostabiais vaizdais bei pažintimis, galimybėmis susilieti su gamta, bei pažvelgti į savo vidų, jausti širdimi, kuo dažniau sakyti gyvenimui TAIP ir žvelgti savo baimėms tiesiai į akis.

INGA

Surin salos Tailande

Buvo pasirūpinta viskuo, liko tik atsipalaiduoti

Į kelionę vykome neatlikę jokių namų darbų, su tikslu būti nustebintiems. Įvairiapusis supažindinimas su Tailandu pranoko lūkesčius 🙂 Kasdien programa stebino daugelio turistų nepramintomis vietomis. Kelionėje pažinome ne tik šią šalį, bet ir save - Simonos meditacijų dėka. Buvo pasirūpinta viskuo, liko tik atsipalaiduoti. Dėkojame.

ERNESTAS IR AUDRONĖ

Koh Chang

Didelis AČIŪ už naujus atradimus

Nuoširdus, didelis AČIŪ už naujus atradimus, potyrius, kurie tikrai paliks didelį įspaudą gyvenime. Tai, ką kuriate ir leidžiate kitiems prisiliesti - nuostabu.

JOVITA

Khao Sok nacionalinis parkas Tailande

Labai labai OK 🙂

Ačiū už praleistas dienas. Viskas buvo OK. Galbūt net labai OK. Žinokit, kad labai labai OK.

AUDRIUS

Dėka Jūsų išvykstu namo papildžiusi savo širdį gėriu, šiluma ir ramybe

Ačiū, Simona ir Tomai, už nuostabias akimirkas, praleistas su Jumis šioje kelionėje. Sužavėjo mane Tailandas savo gamta, draugiškais žmonėmis, skaniu maistu… Dėka Jūsų išvykstu namo papildžiusi savo širdį gėriu, šiluma ir ramybe, kuriuos Jūs skleidėte visos kelionės metu. Dar kartą dėkoju Jums ir visatai už šią dovaną.

RENATA

Koh Phayam sala

Parsivešiu daug įspūdžių

Džiaugiuosi, kad teko su jumis susipažinti. Praleidom smagiai laiką. Parsivešiu daug įspūdžių, gerą nuotaiką. Ačiū už praleistą laiką.

SAULIUS

Our Jungle Camp - Eco Resort

Ačiū už naujus pojūčius, išvykas, skanų maistą, patarimus, pamokymus.

Labai džiaugiuosi, kad su Jumis susipažinau. Po šios dienos išmokau į viską žiūrėti pozityviai, nesikankinti ir nesmerkti savęs dėl to kas nepavyko. Jaučiu kaip atsipalaidavo mano kūnas ir siela. Kas buvo vakar nesvarbu, svarbu šiandien, o kas bus rytoj pamatysim. Ačiū už naujus pojūčius, išvykas, skanų maistą, patarimus, pamokymus. Labai norėčiau dar sugrįžti (tikiuosi taip ir bus).

RASA

Koh Phayam sala

Šioje kelionėje pamačiau save kitu rakursu

Noriu padėkoti Jums už naujai atrastą potyrį Tailande, už profesionaliai sudarytą atostogų programą, už naujus patyrimus meditacijų metu. Šioje kelionėje pamačiau save kitu rakursu. Išvykstu ramesnis. Ačiū labai. Buvo tikrai malonu ir smagu su Jumis bendrauti.

B.

Kaip supjaustyti mangą?

Norai išsipildė visu šimtu procentų

Labai laukiau šios kelionės. Norėjau pamatyti Tailandą kitokį, ne turistinį. Norėjau susipažinti su meditacijomis. Iš arti pačiupinėti kas tai yra. Norai išsipildė visu šimtu procentų. Nuostabūs vaizdai, garsai, nauji žmonės, naujos pažintys, vakarojimai,  naujos patirtys. Viskas super.

KRISTINA

moteru stovykla tailande

Pati geriausia kelionė per visą mano gyvenimą

Atsiliepimą norėčiau pradėti nuo padėkos. Esu dėkinga Simonai ir Tomui už sunku net žodžiais apsakyti kokį fantastišką laiką. Taip pati geriausia kelionė per visą mano gyvenimą - per tokį trumpą laiką pažinau save iš naujo. Pažinau save nuoširdžią ir tyrą, užsikrėčiau Simonas gerumu ir jausmingumu. Didžiausias ačiū jums už viską. Darykite tai ką darote ir nesustokite. Jūs fantastiški. Žinau tik tiek kad dar grįšiu.

EMA

koh lanta - stovykla tailande

Kelionės įspūdžiai pranoko visus lūkesčius

Ši kelionė buvo viena naudingiausių ir prasmingiausių iki šiol mano gyvenime. Visapusiškai.
Ačiū Simonai, kad davė mums dovaną pažvelgti į save, prisiminti, kas mes esame ir kokios vertybės bei turtai slypi mumyse. Ačiū, kad visa tai atrakinau.
Ačiū Tomui, kad leido jaustis saugiai kiekviename žingsnyje kartu. Rūpestis, ramybė, saugumas - tai, ką tu dovanojai. Ačiū, Tomai, kad padėjai nugalėti baimę nardyti. Esi pats geriausias instruktorius ever. Su tavo pagalba šios baimės neturiu.
Ačiū Simona ir Tomai, kad parodyti pati gražiausia Tailandą. Kelionės įspūdžiai pranoko visus lūkesčius.

KORNELIJA

saulėlydis Koh Lanta

Galima būtų grįžti ne kartą…

Noriu padėkoti už kelionę lūkesčių iš pildymą. Pamatytos vietos - tikrai nematytos ir dėl jų galima būtų grįžti nekartą. Jūsų nuoširdus, betarpiškas bendravimas buvo nuostabus. Buvimas čia ir dabar suteikia daug naujų potyrių, emocijų. Tiek šiltų žmonių kartu - kažkas nerealaus. Kartu kūrėme tai, kuo dar ilgai gyvensime. Organizuota puikiai, matytos vietos super. Gerumo jausmas bus tai, su kuo lauksime Kalėdų ir dalinsimės su visais. Kuo didžiausios sėkmės jums, tęskite ką darote, o mes būsime kartu. Simona- tu mano mokytoja.

 

ALMA

palmė pajūryje Tailande

Ačiū už tobulai praleistą laiką

Ačiū už tobulai praleistą laiką! Buvo labai gera perlipti per save, įveikti baimes, išbandyti savo kantrybės ribas. Pažvelgti į save iš vidaus giliau, atrasti naujų pojūčių, pamatyti tai, kas buvo užslėpta kažkur giliai…  Dar nesuprantu savo jausmų, bet išsivežu labai daug teigiamų emocijų, naujų patirčių ir be galo didelį norą mylėti save labiau!

JURGITA

Esu dėkinga tau, Simona

Esu dėkinga tau, Simona, už tavo patirtį, kuria daliniesi, už žinias, už gerumą, supratimą, šilumą. Yra apie daug ką apmąstyti ir ko pasimokyti… Atsidurti šioje stovykloje ir susipažinti su tavimi buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime!

LAURA

Moterų kelionė Tailande

Jaučiausi, kaip gražiame filme

Šį kartą Tailandas papildė tavo praktikas ir aš jaučiausi, kaip gražiame filme. Ir tą filmą kūrėme mes pačios. Pradedi su meditacija ant jūros kranto saulei leidžiantis ant šilto smėlio. Kai dangus rožinis, oranžinis, violetinis ir besikeičiantis kas minutę. Vėjas plaukuose, bangų ošimas. Tavo malonus balsas vedantis vis gilyn ir tolyn į save. Atmerki akis, o virš tavęs – žvaigždėtas dangus ir dainuojantis cikadų choras. Su širdimi pripildyta meilės ir apima visiška palaima. Žiūri į tamsą, jūrą, mėnulį, laivus tolumoje ir galvoji ar tai tikrai vyksta man, ar tai ne filmas“.

VIKTORIJA

<<<
>>>

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika